Da li se isplati zarada kreiranjem svoje web - stranice

Da li se isplati zarada kreiranjem svoje web - stranice / bloga i pisanjem tekstova (o nauci npr.), te preko onih reklama i posjećivanja?

Da odvojimo od one teme jer ovo pitanje nema veze sa njom.

Zavisi od tebe samog koliko si dobar u pisanju clanaka koliko ces vremena posvetiti tome i koliko imas novca za marketing.

Prije bih se posvetio snimanju za youtube, nego blog.

Nadovezacu se na @Pirati . Ukoliko nemas novca za odrzavanje i placanje hostinga onda je najbolja mogucnost YouTube a ako se ne vidis na YT sceni onda je najbolje da probas besplatno da izradis Web stranicu pokusas da je reklamiras i onda ces najbolje videti kako ti ide to. Meni licno se svidja YT scena jer obozavam da istrazujem od Paranormalnom i time cu poceti u skorije vreme da se bavim,pored toga pisem i horror price pa tu donekle imam malu nedoumicu gde da ih izbacim jer zelim podeliti s ljidma moj rad i videti tudja misljenja i kritike. Pa sam se odlucio kada uhvatim slobodnog vremena najverovatnije cu otvoriti Web stranicu besplatno i tu kaciti svoje price.
@Korumpirani_hirurg Eto nadam se da sam ti bar malo pomogao :smiley:

E da se nadovezem na to ne gubi vrijeme sa besplatnim, ako vec ulazis u tu pricu da bi te i publika shvatila kupi domen nije to skupo na godisnji nivo imate sada povoljno i hosting usluge od besplatnog nema srece i ograniceni ste.