Filmovi kojima ne znamo ime

Jednostavno, opišite ovde film po sećanju,nekoj sceni iz tog filma,ko glumi u tom filmu itd.

• Ukoliko neko zna neka postavi trejler filma.
2 Likes

U filmu se radi o bracnom paru koji, ako se dobro secam, odlazi na selo kao neki vinograd. ona je trudna, i svaki put muz kada ode na posao njoj se prividjaju neke stvari… ne mogu da se setim ni kako se zove ta glumica,a poznata je glumica…

@Tanja da nije to ovaj film?

jeste to je taj redmen hvala ti punooo!

treba meni pomoc za jedan film davno sam gledao bas davno radi se o nekim dijamantima sto treba preko granice da prevezu mislim da su opljackali neku banku. nisam ni u ovo siguran sto sam napiso jer sam ga gledo sigurno pre 10 god znam da su bili neki dijamanti u pitanju i pljacka. cini mi se da su kroz ventilaciju pobjegli…

@Pirati da nije ovaj? nzm podseca me na taj al mislim da nije. jer ovde u ventilaciji se nalazio dijamant sakriven…

1 Like

Mislim da je to to davno je bilo, dostavljac pice haha zahvaljujem najjaci film…

@Pirati evo ti https://www.popcornsrbija.com/blue-streak-1999 popravljen je da ujedno mozes odmah i da gledas :wink:

1 Like

Zanima me ime filma u pitanju je comedija i radi se o 3 druga koja su izgubila druga na svadbi i sad moraju njegovo telo da odnesu skroz do rodnog mesta pre engo sto sahrana pocne. Ako neko zna mozda na sta mislim nek pomogne fast :smiley: Hvala.

Radi se o jednom filmu u kome su decko i devojka kao neka dva naucnika i posle ta devojka stavi svoj DNK u taj neki eksperiment iz koga nastane kao neko zivo bice slicno njoj i ima krila

@Nikola_Maksimovic da nije to ovaj film ?

GLEDAO SAM ODAVNO FILM I RADNJA OTPRILIKE IDE OVAKO.PLAVUSA ZAVODI DOSTA MLADJEG MUSKARCA I NAGOVORI GA DA JOJ UBIJE SUPRUGA.ON ZAVRSAVA U ZATVOR,A NJEGOVA MAJKA POCINJE DA SE DRUZI SA NJOM DA BI IZVUKLA OD NJE PRIZNANJE DA GA JE ONA NAGOVORILA NA UBISTVO

jesteeee svaka vam cast

@Goran_Petrovic da nije ovaj mozda? nisam siguran za majku,ali znam da zena (Nicol Kidman) zavodi mladica (Joaquin Phoenix) da ubije njenog muza.

hvala na odgovoru r3dman,ali nije to taj film.Po secanju mi je da je glumica bila plava i da je nosila naocare za sunce,Na kraju filma njemu postavljaju ozvucenje i ona mu priznaje da ga je nagovorila na ubistvo.JOS JEDNOM HVALA

Zna neko mozda ime filma radi se o jednoj poznatoj zvezdi mislim da je glumica koja ide sa svojim staff timom u jedan mali grad da odmori od posla i tamo upoznaje coveka koji ima dete. Mislim da je u vezi Chrismasa ili tako nes nzm tacno nmg se setiti nikako… Ako neko mozda zna na sta mislim nek lupi link filma da vidim jel to to. Hvala

U filmu se radi o tome da muž koji je umro dolazi ženi i, po njenoj priči, siluje ju. Nikoga ne dira osim nje jedine. Gdje god da ide, on dolazi i naređuje da se vrati kući. Dolazio joj je sve do njene 86. godine života. Nije dao da bude igdje osim kod kuće. Zna li netko kako se zove ? :frowning: