Preporučite Film/Seriju

Preporučio bih svima da odgledaju The Invisible Guest (2016)

3 Likes

Preporučujem: Shot Caller / Zakon jačeg (2017)
Shot-Caller-2017-BRRip

Meni jedan od drazih download%20(26) Million dollar baby

3 Likes

jedan od najboljih ikada snimljenih

2 Likes

Preporučujem: Legion / Legija (2010)

Grupa potpunih stranaca poslednja je nada za spas čovečanstva.
Nakon što Bog izgubi veru u ljudsku vrstu, šalje na Zemlju svoju legiju anđela sa zadatkom izazivanja potpune apokalipse. Jedina nada za spas čovečanstva leži u rukama grupe stranaca koja se zatekla se u zabačenom restoranu na jugozapadu Amerike i arkanđela Mihaela. Ubrzo shvate da mlada konobarica nosi spasitelja…

1 Like

Preporučujem: The Finest Hours / Trenuci hrabrosti (2016)

Istinita priča o najvećem spasilačkom poduhvatu malim brodom u istoriji Obalne straže

U februaru 1952. godine jedna od najgorih oluja na Istočnoj obali pogodila je Novu Englesku oštetivši tanker i bukvalno ga prepolovivši. Četiri hrabra člana obalne straže krenula su spasiti 30 mornara zarobljena na brodu koji brzo tone.

Gledaj odmah :point_right: The Finest Hours (2016)

1 Like

Preporučujem: Soba 1408 (2007)

Pisac horora odluči prenoćiti u ukletoj sobi. .

Antimodernistički film Soba 1408 svedoči porazu racionalne spoznaje od iracionalnog, onostranog, metafizičkog. Reč je o izrazito dobrom filmu koji u aktuelnom hororskom okruženju ne odskače samo drugačijim podžanrovskim izborom nego i neočekivanom izvedenom ozbiljnošću.

Piscu Mike-u Enslinu se nakon smrti voljene ćerkice srušio svet, pa ga upoznajemo kao ciničnog i bahatog autora uspešnih knjiga u kojima demistificira opsednute kuće i groblja. Enslin je racionalist koji ne veruje u onostrane sile pa sa velikom samouverenošću prihvata nov izazov - boravak u zloglasnoj sobi 1408 new yorškog hotela Doplhin, u kojoj je umrlo ili se ubilo nekoliko desetine ljudi, i u koju uprava hotela već dugo godina ne smešta goste.

Gledaj film odmah :point_right: button

2 Likes

Preporučio bih obavezno Shutter Island, Inception, Gone Girl, One Flew Over the Cuckoo’s Nest, Prisoners, Girl Interuppted, American Beauty i Rain Man. To je ono što sam se za sada setio, pa eto za ove u trećoj smeni i noćne ptice, ukoliko niste gledali nešto od ovoga, nećete pogrešiti. :slight_smile:

1 Like

Meni jedan od najboljih Alex Cross (2012)

Kakvu vrstu volis? Horor,fantastika…?

“Exam” film preporučujem, misterija :slight_smile:

Preporuka:

Preporuka za jedan odličan triler: Na kraju tunela (2016) - Hoakin, koji je u invalidskim kolicima, otkriva da njegove komšije kopaju tunel u nameri opljačkaju obližnju banku. On takođe saznaje da je žena kojoj je iznajmio sobu saučesnica u pljački. Hoakin shvata da je u ozbiljnoj opasnosti.

Preporuka za film: Žetva (2007) sa Hilary Swank u glavnoj ulozi.

Preporuka: Elitna jedinica (TROPA DE ELITE) 1 i 2 Deo - Samo najčvršći mogu da prežive opasne ulice Rio De Ženira.

1 Like

e ovako, mozete li mi reci kada i da li cete postaviti seriju Fleabag?
ili ako mozete da mi pomognete gde mogu da je odgledam
za torent sam duduk
pliz.

@sophisticated ubacicu ti ja seriju na nasem novom sajtu https://www.serije.me samo sledeci put pisi u odgovarajucoj temi za to. ima tema za to Zahtjev za film/seriju

vazi hvala, malo se ne snalazim
kada ce to biti?

Свака препорука, гледа се у једном даху!
image

@sophisticated marina ubacio sam ti odavno seriju samo udji na ovaj link https://www.serije.me/fleabag-2016